Sendeleyen Hayattan Kurtulmak

İhtiyaçlarımızın arttığı, yaşamımızın hızlandığı ve iş çevremizden aile, arkadaş çevremize kadar sosyal ilişkilerimizin daha girift hale geldiği günümüz modern dünyasında kimi zaman insan psikolojisi bu tempoya uygun cevaplar veremeyebiliyor.

İşte sizin ihtiyacınıza göre psikolojik danışmanlık hizmeti veren Uzm. Klinik Psikolog Furkan LENK bunun için var. Dış yaşamımızdaki tempoya ayak uyduracağım derken oldukça yıpranabilen psikolojinize takviye yapmak için ya da bir başka yöntem olarak hayatınıza dair uygun kararlar verebilmeniz adına rehberlik takviyesi yapmak için var.

İhtiyaç Duyduğunuz Desteğe Göre Hizmet

Kimi zaman duygularımızı, düşüncelerimizi, psikolojimizi kontrol edemeyiz. Kimi zaman iş dünyasında ne yapacağımızı bilemeyiz. Kimi zaman insan ilişkilerinde çıkmaza gireriz, kimi zaman bu problem aile içine yansır, kimi zaman da çocuklarımızın psikolojisini anlayamaz ve nasıl davranacağımızı bilemeyiz, kimi zaman da daha somut bir alanımız olan kilolarımızı kontrol edemeyiz.

            Psikolojik testler ile maddi ya da manevi size dair neyiniz varsa o belirlenir ve o belirlenen nokta üzerinde yapılan çalışmalarla üzerinizde uyarı veren sorun birlikte çözülür. Verilen hizmet dallarının hepsi bir insan üzerinde uyarısı alınan her soruna göre belirlenmiştir.

Alınan Destekle Ne Değişecek?

            Kısaca alınan destekle sorun çözülecektir. Ancak daha da önemlisi sorunu çözme sürecinde anlayıp öğreneceğiniz kendinizi bundan böyle daha iyi analiz edebileceksiniz. Böylece yeni uyarılar psikolojik bozukluklara dönüşmeden onları anlayıp müdahale edebileceksiniz.

            Bunun için psikolojik danışmanlık sürecinden geçmeniz ve değişimi kendi üzerinizde seyretmeniz gerekir. Birebir tecrübeyle edineceğiniz farkındalıkla belirlenecek noktaların nasıl birer yük olduğunu anlayacak ve bunlarla nasıl baş edilmesi gerektiğini göreceksiniz.

            Çünkü psikolojik testler ile doğru bir şekilde tespit yapılıp problemin üzerine tedaviyle gidilmezse yaşam kalitesi her geçen gün daha da düşecektir. Yaşam kalitesi ancak doğru tespitler, doğru müdahaleler ve doğru adımlarla yükselebilir. Böylece sendeleyen bir hayattan kurtuluruz. Bunun için de bazen psikolojik danışmanlık hizmetine ihtiyacımız olabilir.

Diğer Yazılar

Hoşgeldiniz

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve yardımcı olabilmek bizim en önemli önceliğimiz.

Sağlıklı günler dileriz.